O marce

Żywicą zajmuję się od 2019 roku. Droga do powstania the pretty art była długa i usłana nieudanymi projektami. Wytrwałość, miłość do piękna oraz chęć tworzenia przedmiotów unikatowych, których nie da się odtworzyć, były moim głównym motorem napędowym i motywacją do dalszych prób i nauki.

Kocham otaczać się pięknymi przedmiotami, lubię stylowe dodatki do wnętrz, jednak najwięcej radości sprawia mi tworzenie zakładek do książek. Miłość do czytania wyniosłam z domu rodzinnego i nie wyobrażam sobie świata bez książek. Zakładki są swojego rodzaju biżuterią dla książek - nie tylko spełniają swoje podstawowe zadanie, ale stanowią również piękną ozdobę. Dlatego też sklep jest i zawsze będzie wypełniony wieloma niepowtarzalnymi wzorami zakładek dla wszystkich tych, dla których książki są tak samo ważną częścią codzienności. 

Rękodzieło rzadko bywa doskonałe, a marka the pretty art jest tworzona w duchu flawsome (z ang. flaw - wada, awesome - świetny). Przedmioty, które tworzę, są piękne, mimo że mogą mieć drobne niedoskonałości w postaci niewielkich paproszków na powierzchni czy uszczerbków od bąbelków powietrza, które powstały w niezastygłej jeszcze żywicy. Te drobne rzeczy nadają produktom spod znaku the pretty art jeszcze więcej wyjątkowości. Bo przecież nie tylko doskonałe jest piękne, prawda? 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email hello@theprettyart.com.

 

Serdecznie zapraszam!

Małgorzata Gogut
the pretty art / ładna sztuka

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl